PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286244}

Słaby punkt

Fracture
7,6 164 462
oceny
7,6 10 1 164462
6,5 21
ocen krytyków
Słaby punkt
powrót do forum filmu Słaby punkt

Po co strzelał 2-3 razy do szyby? co to miało znaczyc?

lazurowywojownik

żeby odstraszyć świadków?

ocenił(a) film na 7
polemarchos

hahah swiadków? przecież i tak strażnik odrazu przyszedł... czekam na rzeczową odpowiedz a nie jakies głupie ironiczne zaczepki:)

ocenił(a) film na 7
lazurowywojownik

w ogole jakich swiadków? koles mieszka w wielkiej rezydencji w luksusowej dzielnicy pilnowanej przez ochroniarzy...

lazurowywojownik

Przeciez probuje normalnie odpowiedziec moj punkt widzenia sytuacji, 10 minuta filmu, Ted Crawford najpierw zabija zone, pozniej do drzwi podbiega czlowiek z sekatorem(jesli w stanach biegaja ochroniarze z sekatorem to ok;)) i pyta czy wszystko w porzadku, Ted Crawford oddaje wtedy trzy strzały w szybe zeby go odstraszyć, tak mi sie wydaje, jesli to dla ciebie glupie no to ok ;)

ocenił(a) film na 8
lazurowywojownik

Crawford wykonał tylko jeden strzał do swojej zony,kula utkwiła w jej głowie. Chodziło o to,aby policja miała pociski do analizy pochodzące z tej właśnie broni na wypadek gdyby,jak się okazało słusznie podejrzewał nie będzie można wydobyć pocisku z głowy żony.

ocenił(a) film na 10
malyspawacz

hahahah :D

malyspawacz

chyba mowisz o luskach, pociskow raczej nie znalezli

ocenił(a) film na 8
lazurowywojownik

Wydaje mi się, że te strzały były po to, żeby w policji była zaraportowana strzelanina pod tym adresem i żeby do tej strzelaniny wysłali negocjatora.

gUUardian

Brawo! Moim zdaniem najlepsza odpowiedz!

ocenił(a) film na 8
rybainna

zgadzam się, jestem pod wrażeniem:) bo chodziło właśnie o tego, z tą samą bronią, czystą. To może mi jeszcze jedną zagadkę rozwikłasz:) O co Tedowi chodzi w wypowiedzi "zabiłem ich obydwoje tą samą kulą"?

ocenił(a) film na 8
mila76

pomijając, że ja w ogóle trochę nie kumam motywu z samobójstwem Ninally'ego, trochę takie mi się to z d.. za przeproszeniem wydaje

ocenił(a) film na 10
mila76

gosciu sie zabil bo podlozyl bron jako dowod do tego powiedzial to goslingowi ktory okazalo sie ze jest "czysty" wiec liczyl sie z postawionym mu zarzutem do tego stracil swoja milosc zone i dzieci a na karku mial dziennikarzy gosc poprostu sie zalamal zdarza sie co do strzalow byly tylko po to zeby zaalarmowac policje

mila76

A znasz takie określenie jak "metafora"?

ocenił(a) film na 8
lazurowywojownik

Zrobił to, żeby skomplikować sprawę. Z początku wszystko wydaje się oczywiste i Hopkins dąży do tego, żeby wszyscy myśleli, że stracił panowanie i w afekcie zabił żonę.
Chce uśpić czujność prokuratury, po to aby z większą łatwością realizować swój plan. I te dodatkowe wystrzały sugerujące, że to zabójstwo pod wpływem chwili,
to coś co ma tworzyć jego wizerunek w oczach innych, po to, zeby było mu łatwiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones