Destin Daniel Cretton

6,7
410 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Destin Daniel Cretton

ma świetny. Mówię tu o Przechowalni, Chacie i Zamku.

Będą z niego ludzie ;)

staszpio

A później wydusił taki gniot jak Chata ):

buterfly

Chata najsłabsza rzeczywiście, choć idzie obejrzeć.

Natomiast "Tylko Sprawiedliwość" jeszcze czeka w poczekalni.


staszpio

U mnie reszta jest jeszcze do obejrzenia widziałem tylko Chatę - Oceniłem na dwójkę ponieważ mocno mnie zirytował gdyż wyciągnąłem wniosek iż można każde zło usprawiedliwiać, tym bardziej mi szkoda produkcji bo do czasu pojawienia się tytułowej chaty film miał zadatki na niezły dramat.

A który z obejrzanych do tej pory produkcji możesz najbardziej polecić?

buterfly

Przechowalnia i Zamek mi się podobały, porządne kino.

Oczywiście tak w skrócie ;)

staszpio

Właśnie mam w planach obie produkcje, zwłaszcza że moi znajomi na Filmwebie też oceniają je dość dobrze :)

buterfly


SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI! Super film schyłku twórczości. Wydupił na Avengers i nie zrobi ich, więc koniec kariery chińczyka.

NieMamSwojegoZdania

Z informacji wynika, że chcę się skupić na kontynuacji wspominanego przez ciebie filmu. Pytanie, czy ostatecznie nie wymuszą na nim stworzenie najpierw Avengersów, jeżeli chce, aby Shang-Chi otrzymał kontynuacje.

buterfly

A to byłoby dobrze gdyby jeszcze porobił jakieś filmy. Absurdalnie się pisze na filmweb kolejny komentarz bo mam okienko które pozwala widzieć tylko jedną literkę w poziomie :D Opcja edycji dopiero rozszerza na całe słowo :D

NieMamSwojegoZdania

Mam odczucie, że to kolejne umyślne działania na FW, żeby obrzydzić możliwość komentowania.

buterfly

Oj tam, filmweb żyje z komentarzy, mówiąc w uproszczeniu. Co innego że chyba tną koszty na programistach :D

staszpio

Za shi shang i legenda dziesieciu pierscieni ma u mnie ogromnego plusa byłem w kinie film rewelacja 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones